Dnes sa konalo regionálne kolo umeleckého prednesu v nemeckom jazyku v Kežmarku. Našu školu reprezentovala žiačka Natália Boháčová z 5.A triedy, ktorá si svojím krásnym prednesom vybojovala fantastické 1. miesto vo svojej kategórii 5. – 7. ročník v poézii.
Natálii srdečne blahoželáme a tešíme sa z jej úspechu. Ďakujeme jej za krásnu reprezentáciu našej školy a budeme jej držať palce v celoslovenskom kole.